Letná FOTO súťaž

Goodyear Dunlop Tires 0

Už dva mesiace sa úspešne nahlasujú nové škôlky do 4.ročníka projektu „Goodyear- Bezpečná škôlka.“ Projekt, ktorý je zameraný na zvýšenie bezpečnosti deti na cestách ma dobrý ohlas medzi škôlkami aj rodičmi.

Pre registrované škôlky pripravuje spoločnosť Goodyear Dunlop Tires Slovakia počas celého roka rôzne súťaže. Nedávno bola ukončená výtvarná súťaž, kde víťazi v dvoch kategóriách získali zaujímavé ceny.

Víťazom výtvarnej súťaže

  • v kategórii 3 až 4 roky je Lea Valentova z Materskej školy v Holíči a 

  • v kategórii 5 až 6 rokov je Marcel Kopták z Materskej školy v Červeníku.

    

 

FOTO súťaž

Druhou tohtoročnou súťažou je FOTO súťaž, ktorá bola spustená 15. júna 2011.

Určite počas leta a letných dovoleniek nafotíte plno zaujímavých a vtipných fotografií.  Pýtate sa, čo máte urobiť, aby ste mohli zúčastniť súťaže?

Stačí nám zaslať najvtipnejšiu fotografiu na tému „Bezpečnosť cestnej premávky“, a to v termíne od 15. júna do 15. septembra. Fotografie treba poslať v elektronickej podobe na adresu info(at)bezpecnaskolka.sk. Maximálna dátová veľkosť fotografie je 5 MB. Do emailu k fotografii uveďte názov a adresu MŠ, kontaktnú osobu.

Víťazné fotografie vyberie porota a následne budú umiestnené na webových stránkach projektu Bezpečnej škôlky. Zaslaním fotografie do súťaže dáva daná materská škola súhlas na bezplatné zverejnenie fotografie na webových stránkach projektu Goodyear –Bezpečná škôlka, prípadne na jej ďalšie použitie v rámci propagácie tohto projektu.

Ak by sa chcela do projektu či súťaže zapojiť ďalšie materská škôlka z vášho blízkeho okolia, budeme radi, ak jej poviete o možnosti registrácie. Stačí vyplniť jednoduchý formulár s kontaktnými informáciami na našich webových stránkach www.bezpecnaskolka.sk (ikona registrácia). Pozor, počet sád reflexných vestičiek je obmedzený, odporúčame prihlásiť sa teda čo najskôr!

Tešíme sa na Vaše FOTO.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár