Poisťovacia behavka sa blíži

Martin Šimko 1

foto: sxc.hu

Poznáte to. Blíži sa výročný deň poistenia vášho štvorkolesového miláčika a vy už možno s netrpezlivosťou očakávate správu od poisťovne, ktorá vám má oznámiť cenu PZPéčka na ďalší rok. Toto milé gesto od poisťovne je síce fajn, umožní Vám prehľad cien  ale na otázku, aké je poistné aj u konkurentov, vám už nezodpovie.

Kolotoč behania po poisťovniach, porovnávania cien PZP, nekonečného vysedávania s nočnou kávičkou pri vašom počítači s poistnou kalkulačkou? Každý chce veľa tanca za málo muziky, ako sa hovorí. Spôsobov, ako si pozisťovať ceny poistného a vybrať tú najlepšiu je mnoho. Namiesto uchodených nôh a premárneného času vysedávaním s poisťovákmi, existuje jednoduchá a rýchla možnosť. To je takisto jedna z možností ako prechytračiť čas.

Porovnať ceny len s pár klikmi z gauča

Porovnať ceny len s pár klikmi z pohodlia gauča dokáže aj malé dieťa. Aby ste sa vyhli týmto stresom a neplytvali, ale držali sa zlatého, i keď ošúchaného pravidla, že čas sú peniaze, stačí sa jednoducho rozhodnúť pre internetové poistenie. Rozmach sociálnych sietí, surfovanie po internete a neustály technický pokrok prinútili aj poistný trh ku zmenám.

Slovenky, či Slováci, všetci radi uvítajú každú novinku, ktorá dokáže uľahčiť život. Cieľom online poistenia nie je len možnosť poistenia vozidla ale mnohé online porovnávacie kalkulačky zobrazia prehľadnú tabuľku s poisťovňami, poistným krytím, a cenami. Stačí len do jednoduchého formulára nahodiť údaje o vašom aute a za pár minút máte po probléme. Po zadaní informácií si proste sami vyberiete poisťovňu aj s cenou – poistným, ktoré Vám najviac vyhovuje. Čo je však na týchto službách tak inovatívne?

Ak sa rozhodnete pre Vami vybranú poisťovňu,  a aj cenu ktorá Vám vyhovuje, môžete si priamo PZP aj uzatvoriť. Platbu môžete vykonať pomocou platobnej karty. A hoci poistnú zmluvu nepodpisujete, nemusíte si hneď nasadzovať chrobáka do hlavy, poistné Vám vzniká ihneď po zaplatení poistného a vy môžete veselo jazdiť.

Výhody internetového poistenia

  • Poistíte sa za 5 minút
  • Prehľadné ceny poistného zo všetkých poisťovní
  • Porovnávače majú často nižšie ceny, kvôli šetreniu administratívnych nákladov
  • Možnosť platby kartou
  • Ušetríte veľa času a energie


autor článku: Poistenie.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 4,70 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. Moderná doba prináša aj rýchle riešenia pre uponáhľaných vodičov. PZP porovnanie online je výborná vec a umožní ušetriť dosť veľa peňazí na PZP a aj náš čas. Je to vďaka prehľadnému trhu a tým dobrému konkurenčnému prostrediu.

Pridaj komentár