Poznáme víťazov FOTO súťaže: “ Bezpečný dopravný prostriedok“

ts 0

Počas piatich rokov sa do projektu zaregistrovalo 919 materských škôl zo Slovenskej republiky.

Projekt „ Goodyear – Bezpečná škôlka“ sa v tomto roku viac sústreďuje na rodičov, ktorí môžu priaznivo ovplyvniť bezpečnosť svojich detí.

Prostredníctvom nových webových stránok www.bezpecnaskolka.sk a Facebooku facebook.com/BezpecnaSkolkaSR získavajú cenné informácie o bezpečnom cestovaní s deťmi, ako aj zaujímavé odporúčania na hravú formu dopravnej výchovy, ktorá bude deti baviť. 

Nový ročník projektu otvorila FOTO súťaž

pre registrované materské školy. Podmienkou súťaže bolo, aby škôlky posielali fotografie na tému „Bezpečný dopravný prostriedok“.

Fantázii sa medze nekládli a škôlky súťažili o zaujímavé ceny:

Hlavnú cenu – Odrážadlo: od partnera Kaktus Bike. Odrážadlo podporuje udržanie stability a trénovanie rovnováhy u detí.

Knižka: Rozprávky o dopravných značkách. Prostredníctvom 20 rozprávok sa deti pútavou a vtipnou formou učia základy o dopravných značkách a prvé pravidlá cestnej premávky. Knižka je bohato ilustrovaná kresbami od akademickej maliarky Viery Kardelisovej. Súčasťou knihy je aj kvíz, prostredníctvom ktorého si deti môžu overiť nadobudnuté znalosti. Ponorte sa spoločne do sveta príbehov o dopravných značkách, autách a o cestnej premávke.

Súprava 30 pracovných zošitov „Bav sa s Bezpečnou škôlkou“,  vďaka ktorým si deti precvičia základy bezpečného pohybu v rámci cestnej premávky.

 

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE BEZPEČNÝ DOPRAVNÝ PROSTRIEDOK

Porota mala veľmi ťažkú úlohu, pretože jej prišlo osemdesiatosem príspevkov. Niektoré materské školy, aby zvýšili svoju šancu na výhru, poslali aj viacej príspevkov. Porota po dlhom zvažovaní nakoniec vybrala výhercov.

Výhercovia: 

1 miesto: 1x Odrážadlo + 1x knižka +30x pracovný zošit: Bav sa s Bezpečnou škôlkou vyhrala Materská školka, Májová 54, Spišské Podhradie

2 miesto:  1x knižka +30x pracovný zošit: Bav sa s Bezpečnou škôlkou

Materská škola, Trávniky 13, Kováčová

3 miesto: 1x knižka +30x pracovný zošit: Bav sa s Bezpečnou škôlkou

Materská škola Lúčky, Lúčky 522

Všetkým súťažiacim ďakujeme a tešíme sa na ďalšie súťaže v rámci Projektu Goodyear- Bezpečná škôlka.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (2 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár