Bezpečný týždeň, bezpečná zima

Goodyear Dunlop Tires 0

V týždni od 3. 10. do 9. 10. bude na území Slovenskej republiky prebiehať akcia s názvom Bezpečný týždeň.

Pokiaľ zákazníci v týchto dňoch navštívia spolu so svojim dieťaťom autorizovaný servis Premio či Premio Expres, a zakúpia si v ňom sadu zimných pneumatík Goodyear UltraGrip 8, získajú nielen túto novinku, ale aj  50% zľavu na prezutie svojho vozidla. Ich dieťa dostane zdarma  bezpečnostnú reflexnú vestu a sadu na kreslenie.

Tohtoročná zima sa nezadržateľne blíži

a zároveň s ňou aj povinnosti, ktoré je nutné splniť pred príchodom tohto pre motoristov najnáročnejšieho obdobia. Spoločnosti Premio a Goodyear Dunlop Tires Slovakia prichystali pre svojich zákazníkov lákavú ponuku.

Počas akcie Bezpečný týždeň, ktorá  sa uskutoční od 3. 10. do 9. 10., bude každému zákazníkovi, ktorý navštívi so svojim dieťaťom  autorizovaný servis Premio a zakúpi si v ňom sadu pneumatík Goodyear UltraGrip 8, poskytnutá zľava 50 % na prezutie automobilu a zároveň dostane pre svoje dieťa bezpečnostnú reflexnú vestu a sadu na kreslenie.

Spoločne so servismi Premio chceme vodičom pripomenúť, aké dôležité je pre správne správanie ich automobilu na zimných cestách nezabúdať na včasné prezutie na kvalitné zimné pneumatiky, ako je napríklad novinka na trhu pneumatika Goodyear UltraGrip 8. Spojenie profesionálnych služieb servisov Premio a pneumatík Goodyear zabezpečí vodičom bezpečnejší pohyb po cestách za každého zimného počasia.“ uvádza Boris Tománek, PR & Marketing Manager Goodyear Dunlop Tires Slovakia, a ďalej dodáva „Deti svojim nevyspytateľným správaním a malou postavou patria medzi najohrozenejších účastníkov dopravnej premávky. Reflexná vesta dokáže výrazne zlepšiť viditeľnosť detí pri pohybe na cestách a chodníkoch, čo znižuje riziko ich možného zranenia. Nadväzujeme tým na projekt Bezpečná škôlka, prebiehajúcu v Slovenskej republike už štvrtý rok, ktorý podporuje rozvoj výchovy detí v oblasti správneho správania v cestnej premávke.“

Nová pneumatika Goodyear UltraGrip 8

je prvá smerová pneumatika s patentovanou technológiou Goodyear 3D-BIS (Block Interlocking System – Systém vzájomného uzamykania blokov) po celom behúni, ktorá umožňuje využitie vyššieho počtu lamiel v behúni pneumatiky, zabezpečujúcu lepšiu priľnavosť na ľade a snehu.

Do akcie Bezpečný týždeň sa zapoja všetky pobočky autorizovaného servisu Premio, ktoré ponúkajú  svoje služby na viac ako 26 miestach v Slovenskej republike. Adresu tej najbližšej je možné ľahko  nájsť na www.premio-pneuservis.sk.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár