Víťazka našej súťaže si užila zapožičané auto

redakcia 0

Portál rodinka.sk vám v spolupráci s Opel Slovensko toto leto priniesol súťaž o zapožičanie praktického rodinného vanu Opel Combo Tour s plnou nádržou na cestovanie po Slovensku. Víťazkou sa stala sympatická Zuzana z Trebišova. Aj keď sama ešte mamou nie je, auto si naplno užila spolu so svojím priateľom a tiež niekoľkými rodinnými príslušníkmi.

Zuzana si strieborného štvorkolesového tátoša prišla vyzdvihnúť do bratislavskej Petržalky v piatok 22. augusta. Keďže pracuje vo Viedni, nemala to do Bratislavy ďaleko. Pôvodne bola ako výhra plánovaná týždňová „zápožička“, avšak darca výhry, spoločnosť Opel Slovensko, sa napokon rozhodla zapožičanie predĺžiť o celý víkend navyše, čomu sa mladá výherkyňa veľmi potešila.

A tak sa mohli jej výlety po Slovensku začať.

„S autom sme sa odviezli do Kremnice a Banskej Štiavnice a potom aj do Dolného Kubína či Liptovského Mikuláša. Keďže som musela v týždni aj pracovať, bolo fajn, že sme si mohli naše výlety rozdeliť na dva predĺžené víkendy,“ hodnotí svoje cestovanie Zuzana.

Aj keď počasie nebolo vôbec ideálne, takmer stále pršalo, Zuzana si nesťažuje.

„S dažďom súvisí aj výhoda tohto auta. Obrovské zadné dvere po otvorení vytvoria striešku. A tak sme počas upršaných dní mohli piknikovať priamo z kufra,“ povedala nám so smiechom sympatická brunetka a dodáva, že auto šlo počas celej cesty pekne a plynulo. „Páčilo sa nám množstvo úložného priestoru a tak sme mapy, knihy, mobily a tablet mali vždy poruke,“ dopĺňa ďalšie výhody auta Opel Combo Tour naša výherkyňa.

Zuzana väčšinu času strávila na cestách autom so svojím priateľom, ale povozila v ňom aj svoju rodinu.

„Zhodou okolností zavítali na Slovensko vzdialení príbuzní, takže väčšie auto nám počas tejto doby prišlo vhod,“ povedala nám a prezradila taktiež to, že za 11 dní stihli v zapožičanom aute  najazdiť krížom-krážom po Slovensku až takmer úctyhodných 1 900 km, pričom slušná bola aj spotreba ich malého vanu – v priemere okolo 6,3 l nafty na 100 km.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár