Opel Combo Tour

Tomáš Turčan 0

Malý rodinný van Opel Combo Tour vám počas dovolenky ponúkne vo vnútri dostatok miesta na komfortnú jazdu pre vás, vaše ratolesti a zároveň do neho pohodlne naložíte všetko, čo potrebujete.

Je preto ako uliaty na vycestovanie za relaxom do prírody, campov, k jazerám či do hôr. Rovnako ho oceníte, ak ste aktívna rodina a máte radi napríklad bicyklovanie či iné športy, pri ktorých sa hodí mať v aute veľký kufor. Priestor, flexibilita a úspornosť sú hlavné silné stránky, ktoré pri jazde s týmto autom určite oceníte.

Rozmerný interiér a sklopné zadné sedadlá vám umožnia rôzne varianty nastavení, podľa toho, koľkí sa na dovolenku vyberiete a akú veľkú batožinu sa chystáte nabaliť.

Auto ponúka až 800 litrov batožinového priestoru v kombinácii s piatimi sedadlami pre pasažierov. Navyše sedadlá v druhom rade je možné jednotlivo vybrať, čím si vnútorný priestor zväčšíte podľa svojich predstáv. Opel Combo Tour je v ponuke aj ako 7-miestny variant, pomestí sa teda aj väčšia rodina.

Jednoducho EKO

Môžete si byť pritom istí, že vaša jazda za relaxom do prírody bude ekologická a rovnako aj ekonomická. Motor dodávaný do týchto áut sa pýši ekologickou známkou ecoFLEX, čo znamená, že sa stará o zníženú spotrebu paliva a produkuje nižšie emisie CO2.

Model auta, ktoré môžete na týždeň vyhrať, je vybavený dieselovým motorom 2.0 CDTI s výkonom až 99 kW (135 koní) a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Jeho priemerná spotreba je 6 litrov na 100 km, čo znamená, že plne natankovaná nádrž o objeme 60 litrov vám môže pri optimálnej jazde vydržať až na 1000 km.

Počas jazdy s rodinkou je prioritou najmä bezpečnosť

Model Combo Tour ponúka jednu z najlepších úrovní bezpečnosti posádky v tomto segmente áut. Počnúc ABS s brzdovým asistentom, cez sofistikovaný elektronický stabilizačný systém ESP® s asistentom pre rozjazd, až po vybavenie prednými a bočnými airbagmi, toto auto vám ponúka všetky predpoklady, aby bola vaša cesta neohrozená a do cieľa ste s rodinou dorazili šťastne a bezpečne.  

>>> Vyhrajte Opel Combo Tour s plnou nádržou na týždeň a povozte rodinku po Slovensku

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár