Škoda Yeti Xtreme

barbora 2

foto: ŠKODA AUTO

Škoda prináša nový akčný model Yeti v špeciálnej výbave Xtreme s cenovou výhodou až 1 140 €. Záujemcovia o štýlové SUV si môžu navyše vybrať zo štyroch akčných balíkov príslušenstva v hodnote 400 € zdarma.

 

Atraktívnu novinku Škoda Yeti v špeciálnej výbave Xtreme je možné kúpiť s cenovou výhodou až 1 140 € už od 19 500 €. Škoda navyše pribalí každému záujemcovi o toto štýlové, dôvtipné a kompaktné SUV jeden zo štyroch akčných balíkov príslušenstva v hodnote 400 € zdarma. Model Yeti v základnej výbave pritom stojí len 13 900 €. Škoda Yeti Xtreme je k dispozícii s 3 zážihovými a 3 vznetovými motormi. Zákazníkov potešia nové revolučné turbo motory, ktoré sa vyznačujú maximálnou dynamikou pri minimálnej spotrebe.

Zvýhodnená výbava Xtreme

Ponuka prvkov štandardných a príplatkových výbav modelu Yeti dokáže splniť široké spektrum nárokov a želaní zákazníkov. Špeciálna zvýhodnená výbava Xtreme navyše obsahuje dekoratívny exteriérový paket v ALU dizajne, strieborno-čierne efektné 17-palcové hliníkové disky Annapurna, interiér Sport s elegantným dekorom Quartz vrátane športových sedadiel v luxusnej striebornej alebo červenej farbe s bedrovými opierkami s výraznejším bočným vedením, športový trojramenný kožený volant a kryty pedálov z ušľachtilej ocele. Vyšší komfort poskytne automatická klimatizácia Climatronic, rádio SWING s ôsmimi reproduktormi, veľký plne grafický displej Maxi-DOT a ďalšia skvelá výbava.

Akčné balíky príslušenstva v hodnote 400 € zdarma

V rámci akčných balíkov príslušenstva v hodnote 400 € zdarma si môžu záujemcovia vybrať balík obsahujúci chladničku (15 l), priečny strešný nosič a 2 x držiak bicyklov či strešný box. Alebo balík s chladničkou (15 l) a držiakom bicyklov na ťažné zariadenie či balík s chladničkou (15 l), detskou sedačkou, so slnečnými clonami zadných okien a s darčekom pre tých najmenších v podobe plyšového Yetiho.

 

Zdroj: ŠKODA AUTO Slovensko

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (4 hlasov, priemerne: 4,50 z 5)
Loading...

Komentáre k článku

  1. mam rada vačšie auta, ale toto sa mi nejako nepači. Ked už SUV, tak niečo poriadne a velké. Toto je na mna velmi malé auto. S detmi a kočikom by sme sa tam ani nezmestili

  2. Yetinu máme ako firemné auto, nie je to zlé auto, ale tiguan z ačiek, ktorého sme pol rokom kupili je lepší, vačší, vykonnejší a celkovo vyzera reprezentativnejšie

Pridaj komentár