Renault Kangoo 2011

barbora 0

Na našom rodinkovom fóre ma zaujala téma krabicové autá. Viaceré z vás spomenuli aj Renault Kangoo, ako cenovo dostupné a veľmi praktické rodinné auto. O pár mesiacov príde na trh nová generácia tohto modelu. Aké vynovenia ponúka?

 

Nový dizajn

Okrem faceliftu exteriéru – konkrétne nárazníkov a spätných zrkadiel, ktorý z jeho predchodcu spravil ešte oblejšie autíčko, sú v ponuke 3 nové odtiene karosérie, mokka hnedá, hviezdna modrá (metalická) a tmavosivá (nemetalická).

Nárazníky budú buď vo farbe karosérie alebo v tzv. Be Bop prevedení (len pre metalickú sivú).

Vynovený bude aj interiér: tmavšia prístrojová doska v uhladenejšom grafitovo čiernom prevedení s dizajnovými doplnkami podľa stupňa výbavy. V ponuke čalúnenia pribudli tiež nové kombinácie: Elegie (pre výbavu Expression) a Celsius (vo výbave Privilège).

Cielenejšie zameraná výbava

ponúka viacero možností vybrať si podľa vkusu, či potreby a stále vo veľmi dostupných cenových reláciách. Do výbavy pribudli:

  • Audiovýbava v troch stupňoch.
  • 15 palcové pneumatiky vhodné pre všetky terény.
  • V základnej výbave Access pribudne otáčkomer, kryt batožinového priestoru, sada na opravu defektu a zatváracia odkladacia schránka v palubnej doske.
  • S výbavou Authentique získate navyše nárazníky vo farbe karosérie, autorádio s CD a MP3, samostatný displej,…
  • Výbava Expressions zahŕňa nárazníky typu Be Bop, s ochrannými lištami na boku vo farbe karosérie, volant v koži, tempomat s obmedzovačom rýchlosti, palubný počítač, automatickú klímu, dažďový a svetelný senzor.
  • Najvyššia výbava Privilége ponúka audio s bluetooth pripojením, zatmavené zadné okná a čierne kryty predných svetlometov.

Nové motory spĺňajúce normu EURO 5

budú dostupné v štyroch verziách:

  • benzínový 1,6 16V 105 koňový, s možnosťou automatickej prevodovky a schopný jazdiť aj na bioetanol.
  • tri dieselové motory dCi s objemom 1,5 litra, s výkonom 75, 90 a 110 koní. A na záver: predbežný odhad ceny za vynovené Kangoo: od 13.199 EUR.

Zdroj a foto: Renault Presse

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár