Zamestnávateľ vám môže prispieť na auto

Slávka Boldocká 0

Hoci by sme si ako zamestnanci predstavovali firemné služobné vozidlo všetci, nie každá firma ho aj vie dať každému zamestnancovi. Novinkou v rámci benefitu v mobilite je osobný operatívny lízing.

„Firme môže pomôcť prekonať finančnú prekážku a docieliť spokojnosť na oboch stranách, zamestnanca i zamestnávateľa,“ vysvetlila výkonná riaditeľka Business Lease Lucia Čišková.
Zmluvný vzťah je medzi Business Lease a zamestnancom a zamestnávateľ si zvolí výšku príspevku, ktorú zamestnancovi na mobilitu prispeje. Príspevok zamestnávateľa môže ísť zo sociálneho fondu, ktorý má každá firma povinnosť tvoriť.

Práve kríza už podľa slov Lucie Čiškovej zvýšila záujem firiem o produkty mobility, ako operatívny lízing, fleet management, krátkodobý prenájom vozidiel už od jedného dňa či predaj jazdených áut. „Prostredníctvom osobného operatívneho lízingu veríme, že budeme pomáhať firmám motivovať ich ľudí ešte k lepším výsledkom. U nás to funguje veľmi dobre. Prispievame kolegom, ktorí nemajú nárok na služobné auto sumou 20 eur mesačne,“ hovorí o vlastných skúsenostiach.

Čo prináša osobný operatívny lízing

„Cenová ponuka vozidiel na osobný operatívny lízing pre fyzické osoby je nastavená tak, aby si to mohol dovoliť každý zo svojho rodinného rozpočtu. Cielime na mesačné platby vrátane DPH od 180-270 eur. Zároveň ponúkame každému zákazníkovi komplexné služby. Filozofiou operatívneho lízingu je jeho bezstarostnosť pre používateľa. Ponuka tak obsahuje všetky služby súvisiace s autom,“ vysvetľuje. Teda od samotného nákupu auta bez akontácie je v mesačnej platbe zahrnuté kompletné poistenie – povinné zmluvné aj havarijné, kompletný servis, pneumatiky, asistenčné služby, náhradné auto, pick up servis či diaľničná známka.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár