ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
pondelok 23.10.2017 | meniny má Alojzia  
AutosedačkyAutosedačky

Dobrovoľná zvolávacia akcia pre autosedačky značky BRITAX/Römer

 redakcia   26.06.2012   0

 

Problémom je kvalita rúčky autosedačky a týka sa len modelu BABY- SAFE (vajíčko), ktoré sa predávali v Európe medzi  1. februárom a 31. marcom 2012.

Čo je problém a potenciálne riziko?

Vzhľadom na problém s kvalitou jedného komponentu, sa môže pri náhlom pôsobení sily poškodiť alebo za určitých okolností uvoľniť rúčka modelu Britax Römer BABY-SAFE vajíčko.

Pri prenášaní autosedačky to môže viesť k nebezpečným situáciám ako nekontrolovateľnému kolísaniu alebo aj k uvoľneniu rúčky, čo by mohlo spôsobiť pád autosedačky na zem. Pre dieťa by mohlo potenciálne hroziť nebezpečenstvo poranenia, a to predovšetkým vtedy, keď nie je pripútané podľa návodu na použitie. Za normálnych okolností nie je chyba na autosedačke viditeľná.

Zákazníkov, ktorí si mohli zakúpiť potenciálne poškodený produkt prosíme, tento produkt viac nepoužívať a podľa čísla výrobku alebo sériového čísla skontrolovať, či sa vášho produktu týka zvolávacia akcia.

Ktorých produktov sa to týka?

Model BABY-SAFE (vajíčko), ktorý bol v Európe predávaný v období medzi 1. februárom a 31. marcom 2012. Ak ste si túto autosedačku zakúpili pred týmto období, netýka sa jej táto zvolávacia akcia. Zvolávacia akcia sa týka len malého počtu predaných produktov.

Upozornenie: Akcia sa netýka modelov BABY-SAFE plus II alebo BABY-SAFE plus SHR II.

BABY-SAFE

Aby ste si boli istý, že je vaša autosedačka v poriadku, skontrolujte prosím, či sa na kĺbe držadla nachádzajú tlačidlá pre polohovanie rúčky. U BABY-SAFE sa na pravom aj ľavom kĺbe držadla nachádza jedno tlačidlo.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised