Od traktorov k Mercedesu – vozový park pre deti

Adriana Bachorikova 0

Éra oranžových „tatroviek“ je dnes už len veselou spomienkou. Dnešné detské autíčka sú sofistikované, ovládateľné a dizajnovo i technologicky prepracované.

Povestná oranžová tatra by pri dnešných modeloch detských áut bledla závisťou. Motorky, mopedy, štvorkolky, športové, policajné, autá zvučných značiek, dokonca aj autobusy. Sortiment detských áut je dnes taký široký, že zaujme chlapcov ale aj dievčatá. A bez debaty – hlavne oteckov.

Oteckovia vymäknú

Inokedy prísny otecko v tomto prípade väčšinou rád ustúpi. Detské modely áut sú totiž hračkou aj pre nich. Takže budú s potomkom s radosťou vyberať medzi traktormi s vlečkou a SUV s reálnym zvukom motora, rádiom a diaľkovým ovládaním. A potom sa už len celé hodiny preháňať na čerstvom vzduchu.

Dnešné detské autíčka toho ponúkajú naozaj veľa. Osvetlená prístrojová doska aj kolesá, skutočný zvuk motora, LED svetlá, čalúnené sedadlá, pohon všetkých 4 kolies, nejednému chlapovi sa pri takej výbave rozbúcha srdce.

Oteckom ide o prestíž, mamičkám o bezpečnosť

Do mesta športové, na vidiek traktor s nakladacou lyžicou. Tu predsa ide o prestíž.  (Oteckom). Mamičkám bude zase záležať na bezpečnosti a kvalite. Väčšina dnešných detských áut má viac rýchlostí, ktoré sa dajú prispôsobiť veku a schopnostiam dieťaťa, bezpečnostné pásy sú samozrejmosťou, rovnako ako diaľkové ovládanie, ktoré patrí do rúk rodičom. Z tejto hračky budete mať doma dvojnásobnú radosť. Najprv syn a potom samozrejme otecko.

 

Čo zvažovať pri kúpe

Pri kúpe je dobré zvážiť, či sú k autu k dispozícii aj náhradné diely, mnohí rodičia sa potešia, keď nájdu zmenšeninu svojho vlastného auta, alebo aspoň autíčko rovnakej značky. Pri viacerých deťoch je lepšie zvoliť SUV či dokonca autobus, ak máte doma nadšeného fanúšika polície alebo požiarnikov, určite voľte takéto tematické auto. Keďže ide o väčšiu investíciu, je dobre nechať si poradiť.

Široký sortiment detských elektických vozidiel nájdete na stránke www.najprodukty.sk , kde Vám radi a odborne poradia a pomôžu s výberom toho pravého tátoša. Kupujete síce hračku, ale nie na jeden rok. Je to hračka, s ktorou Vaše deti zažijú množstvo zábavy a získajú veľa nezabudnuteľných spomienok.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 4,70 z 5)
Loading...

Pridaj komentár