Výtvarná súťaž pre najmenších

Goodyear Dunlop Tires 0

V máji bol spustený ďalší ročník úspešného projektu spoločnosti Goodyear Dunlop Tires Slovakia s názvom „Goodyear – Bezpečná škôlka“.

Vzhľadom na pozitívnu odozvu materských škôl, verejnosti aj obchodných partnerov, sa spoločnosť Goodyear Dunlop Tires Slovakia rozhodla v tomto projekte pokračovať aj v roku 2011.

V Slovenskej republike má projekt za sebou už tretí ročník a tak v tomto roku čaká rad nových aktivít ako na škôlky, ktoré sú v projekte zapojené dlhšiu dobu, tak aj na škôlky novo registrované.

„Hlavná komunikácia projektu prebieha na webe www.bezpecnaskolka.sk, kde pre škôlky v tomto roku chystáme rad súťaží. Novinkou je rad darčekových predmetov s tematikou bezpečnosti cestnej premávky“ dodáva Boris Tománek, Marketing & PR manažér spoločnosti Goodyear Dunlop Tires Slovakia.

Prvou tohtoročnou súťažou je výtvarná súťaž, ktorá bola spustená 10. mája 2011.

V termíne od 10. mája do 10. júna 2011

sa každá registrovaná škôlka v rámci projektu „Goodyear- Bezpečná škôlka“ môže zapojiť do výtvarnej súťaže „Namaľuj si svoj vysnívaný dopravný prostriedok“.

 

Pýtate sa ako na to?

Je to veľmi jednoduché. Dva najkrajšie obrázky od detí z vašej materskej škôlky, každý pre jednu vekovú kategóriu nám pošlite na adresu:

„Namaľuj si svoj vysnívaný dopravný prostriedok“

P.O. BOX 78

850 00 Bratislava 5.

Súťažíte v týchto vekových kategóriách:

  • 3-4 roky
  • 5-6 rokov

Víťazné obrázky

budú umiestnené na našej webovej stránke www.bezpecnaskolka.sk. Pre novo zaregistrované materské školy sú prichystané:

  • sady reflexných viest pre deti a dospelých,
  • DVD s rozprávkou „Čarovná vesta“,
  • plagát
  • samolepka

Materské školy sa môžu prihlásiť do projektu

cez  webové stránky www.bezpecnaskolka.sk, ikona registrácia. „Pozor, počet sád reflexných vestičiek je obmedzený, odporúčame sa teda prihlásiť čo najskôr,“  upozorňuje Boris Tománek.

Tešíme sa na Vaše výkresy.

 

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár