ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
BezpečnosťBezpečnosť

Obujte sa do výtvarnej súťaže s Bezpečnou škôlkou!

 PR   01.06.2012   0

Projekt Goodyear Bezpečná škôlka sa v tomto roku rozširuje o ďalšiu aktivitu, ktorou je divadelná roadshow v českých a v slovenských materských školách. Divadelný súbor Úsmev vystúpi vo vybraných škôlkach s rozprávkou Gašparkova dopravná výchova, ktorá zábavnou formou oboznamuje deti so základnými dopravnými značkami a pravidlami správania sa v cestnej premávke.

Teraz vám prinášame jedinečnú príležitosť súťažiť  o jedno z týchto rozprávkových predstavení, ktoré privezie divadlo Úsmev priamo do vašej škôlky. Pripravené sú aj ďalšie ceny v podobe knižiek Rozprávky o dopravných značkách či pracovných zošitov s tematikou dopravnej výchovy!

Podmienkou súťaže je čo najkreatívnejšie výtvarne stvárniť (namaľovať, vymodelovať, vyrobiť  a pod.) logo projektu – okrídlenú topánočku Goodyear Bezpečná škôlka (viď obrázok vyššie). Svoje príspevky (vždy jeden obrázok/výrobok za škôlku!) nám zašlite najneskôr do 15.7.2012 na adresu:

Kontakt:
Goodyear- súťaž
P.O.BOX 32
840 11 Bratislava 411

Porota vyberie víťazné obrázky, ktoré budú umiestnené na webových stránkach Bezpečnej škôlky a na stránkach projektu na sociálnej sieti Facebook. Súťaže sa môžu zúčastniť len škôlky zapojené do projektu Goodyear – Bezpečná škôlka. Pokiaľ Vaša materská škola ešte nie je do projektu zaregistrovaná, neváhajte a prihláste ju  - formulár nájdete na www.bezpecnaskolka.sk, ikona registrácia. Zaslaním príspevku do súťaže dáva daná materská škola súhlas na bezplatné uverejnenie, prípadne na jej ďalšie použitie v rámci propagácie tohto projektu.

A o čo sa v súťaži hrá?

10x rozprávkové predstavenie Gašparkova dopravná výchova zahrané vo vašej materskej škole
5x kniha Rozprávky o dopravných značkách autora Petra Stoličného
5x súprava desiatich pracovných zošitov „Bav sa s Bezpečnou škôlkou“, vďaka ktorým si deti precvičia základy bezpečného pohybu v rámci cestnej premávky.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised