Bezpečne na štyroch kolesách

PR 0

Ako matka inštinktívne chránite svoju ratolesť, nech sa deje, čo sa deje. Každá z vás má určite poctivo naštudované zásady bezpečného cestovania autom s dieťaťom. O detských autosedačkách viete toľko, že by ste o nich mohli prednášať na univerzitách.

Za volantom opatrnosti nie je nikdy dosť

Každé ročné obdobie skúša našu trpezlivosť a prináša so sebou veľa nástrah a to bez ohľadu na to, či ste skúsená šoférka alebo len začiatočníčka. Cestou do práce, školy, škôlky vás môže prekvapiť prudký dážď a silný nárazový vietor.

Ak chcete mať istotu, že vaši najmilší budú v aute s vami v bezpečí, odovzdajte sa do rúk profesionálnym inštruktorom z Centra bezpečnej jazdy v areáli Slovakia Ring.

Centrum bezpečnej jazdy

v areáli Slovakia Ring je na Slovensku jediné profesionálne školiace stredisko. Inštruktori z kurzov bezpečnej jazdy vám prezradia mnoho užitočných rád a trikov.

V bezpečí areálu Centra bezpečnej jazdy sa naučíte ako zvládnuť kritické situácie za volantom ako:

  • šmyk
  • krízové brzdenie
  • vyhýbavé manévre
  • no hlavne získate pocit istoty za volantom!  

Navyše pritom zažijete riadnu dávku zábavy. Nenechajte nič na náhodu a príďte sa naučiť ako jazdiť bezpečne. Centrum od svojho vzniku preškolilo už viac ako 12 000 vodičov. Staňte sa jedným z nich.

Viac informácií nájdete www.drivingacademy.sk

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (1 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár