Spustenie 4. ročníka projektu „Goodyear – Bezpečná škôlka“ je za dverami

Goodyear Dunlop Tires 0

Projekt, ktorý je pozitívne vnímaný nie len zo strany samotných materských škôl, ale aj zo strany verejnosti, je zameraný na zvýšenie bezpečnosti detí na cestách, zoznámenie detí so základnými pravidlami pohybu v cestnej premávke….

Spoločnosť Goodyear Dunlop Tires Slovakia, každý rok daruje sady reflexných vestičiek pre deti, pre pani učiteľky a ďalšie pomôcky na dopravnú výchovu detí v škôlke. Minulý rok deti dostali okrem vestičiek aj krásnu rozprávkovú knižku: „Rozprávky o dopravných značkách“. Vďaka rozprávkam sa naučili rozpoznať 20 dopravných značiek a tak, keď sú priamymi účastníkmi cestnej premávky, môžu upozorniť aj „dospelákov“ na porušenie niektorých dopravných značiek.

Spoločnosť Goodyear Dunlop Tires kontinuálne podporuje aj skôr registrované škôlky. Okrem prvotnej registrácie, kde dostanú zdarma sady reflexných vestičiek, minulý rok získali skôr registrované škôlky magnetické tabule, na ktorých si deti môžu precvičovať, ako sa majú zachovať v rôznych dopravných situáciách
V máji odštartuje už štvrtý ročník projektu „Goodyear – Bezpečná škôlka.“ Všetky škôlky, ktoré sa doteraz nestihli zaregistrovať a získať bezplatne sadu reflexných vestičiek pre deti – MÁTE ŠANCU. Už v máji sa spúšťa ďalší ročník projektu. Všetky informácie o projekte, vrátene prihlasovacieho formuláru nájdete na stránkach projektu www.bezpecnaskolka.sk. Tešíme sa na nové registrované škôlky, ktoré budú mať viac viditeľné deti na cestách.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár