Rodinné týždne Chevrolet

TS Chevrolet 0

Rodinná návšteva Chevroletu poteší celú rodinu

Kedy ste naposledy navštívili aj s rodinou niektoré z dealerstiev značky Chevrolet? Nedávno, dávno, nikdy? Nech je odpoveď akákoľvek, určite tak urobte počas prichádzajúceho októbra! Chevrolet totiž pripravil akciu „Rodinné týždne Chevrolet“. Dospelí i nedospelí členovia rodiny neodídu s prázdnymi rukami – ani peňaženkami…

„Prísť do dealerstva Chevrolet s celou rodinou je určite dobrý nápad – tým viac, ak takéto rozhodnutie záujemcovia o vozidlá s logom motýlika a ich majitelia urobia počas tohtoročného októbra“, zdôrazňuje Pavel Drábik, country manager Chevrolet pre Českú republiku a Slovensko.

Pre deti bude pripravených mnoho darčekov, dospelí získajú po vyplnení kontaktného formulára čiapku Chevrolet – no v neposlednom rade aj zľavu až 5850 €, ak sa rozhodnú kúpiť si nový Chevrolet práve v tomto čase.

Týždne starostlivosti Chevrolet

Súčasťou októbrových aktivít značky Chevrolet na našom trhu budú aj „Týždne starostlivosti Chevrolet“. Konkrétne to znamená, že v dňoch 11. – 23. októbra môžu majitelia Chevroletov absolvovať preventívnu zimnú prehliadku len za 3 €, v rámci ktorej pracovníci autorizovaného servisu skontrolujú:

  • pneumatiky,
  • stav a kvalitu náplní,
  • osvetlenie vozidla,
  • stav batérie,
  • stav karosérie
  • povinnej i odporúčanej výbavy.

No nielen to – majitelia starších Chevroletov a dokonca aj Daewoo môžu v týchto dňoch získať až 30% zľavu z ceny opravy.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 4,30 z 5)
Loading...

Pridaj komentár