Auto novinkyAuto novinky

Nová Dacia Jogger. Prichádza najdostupnejšie 7 miestne auto

 ts   03.09.2021   0

Po úspešnom kompakte Sandero, ikonickom SUV Duster a elektrickom mestskom vozidle Spring, prináša DACIA na trh versatilné rodinné vozidlo. DACIA JOGGER v sebe spája dĺžku kombi vozidla, priestrannosť MPV a vzhľad SUV. © Patrik JOHALL/Cream

 

Za menej ako 15 000

Dacia potvdzuje svoje ambície v segmente C novým rodinným sedemmiestnym modelom za menej ako 15 000 €.

Rodinná a viacúčelová Dacia Jogger si berie to nejlepšie z každej kategórie: dĺžku karosérie kombi, priestrannosť interiéru MPV a atribúty SUV. Nie je zaraditeľná len do jednej triedy. Ako pravé rodinné vozidlo Dacia Jogger ponúka najlepší pomer cena / priestor interiéru a viacúčelové využitie.

2 motory / benzín, alebo LPG

Dacia Jogger bude uvedená s dvoma  motormi spĺňajúcími najnovšiu emisnú normu Euro 6D Full. Rodinné vozidlo predstavuje úplne nový efektívny a výkonný benzínový motor TCe 110 a ponúka tiež  alternatívu LPG s motorom TCe 100 LPG. Dacia je jediný konštruktér, ktorý ponúka kompletný sortiment osobných automobilov s dvojakým pohonom na benzín a LPG..
Ponuka motorov bude doplnená verziou HYBRID od roku 2023. Dacia Jogger sa stane najdostupnejším sedmiestnym hybridom na trhu!

U predajcov od februára 2022

Zahájení objednávok sa  plánuje na jeseň 2021 v triciatich hlavne európsych štátoch, ale tiež  v Turecku, Izraeli a neskôr v Maroku. Dacia Jogger budú k dispozícii u predajcov od februára 2022.

© Patrik JOHALL/Cream
Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Náš TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised