Nová Dacia Jogger. Prichádza najdostupnejšie 7 miestne auto

ts 0

Po úspešnom kompakte Sandero, ikonickom SUV Duster a elektrickom mestskom vozidle Spring, prináša DACIA na trh versatilné rodinné vozidlo. DACIA JOGGER v sebe spája dĺžku kombi vozidla, priestrannosť MPV a vzhľad SUV. 

© Patrik JOHALL/Cream

Začína na bezkonkurenčnej cene 13 550 €.

Dacia potvdzuje svoje ambície v segmente C novým rodinným sedemmiestnym modelom za menej ako 15 000 €. Začína na bezkonkurenčnej cene 13 550 €.


Rodinná a viacúčelová Dacia Jogger si berie to nejlepšie z každej kategórie: dĺžku karosérie kombi, priestrannosť interiéru MPV a atribúty SUV. Nie je zaraditeľná len do jednej triedy. Ako pravé rodinné vozidlo Dacia Jogger ponúka najlepší pomer cena / priestor interiéru a viacúčelové využitie.

2 motory / benzín, alebo LPG

Úplne nová Dacia Jogger prichádza v troch úrovniach výbavy: Essential, Comfort a Extreme, s benzínovým motorom TCe 110 so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. Jogger je k dispozícii aj s dvojpalivovým benzínovo-LPG motorom, ktorý poskytuje dojazd až 1 000 km.

Ponuka motorov bude doplnená verziou HYBRID od roku 2023. Dacia Jogger sa stane najdostupnejším sedmiestnym hybridom na trhu!

2 . 12 . sa zahájilo objednávanie

Zahájenie objednávok prepuklo na Slovensku 2. 12. 2021. Dacia Jogger budú k dispozícii u predajcov na prelome marca / apríla 2022.

Viac na produktovej stránke Dacia Jogger›››

© Patrik JOHALL/Cream

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 3,30 z 5)
Loading...

Pridaj komentár