Nová Alfa Giulietta a magické číslo 5

barbora 0
Foto: PR FIAT

Giulietta má športové srdce, pričom vie, aká pohodlná a komfortná má byť aj pri každodennom používaní. Svojmu vodičovi ponúka úžasné zážitky a maximálne potešenie vďaka presnému riadeniu a neobvyklému výkonu v kombinácii s kultivovaným prejavom motora. Giulietta je oslňujúci hatchback na spestrenie všedných dní.

 

Krásna, atraktívna, osobitá, bezpečná, odvážna, sexy, nevinná, zvodná, dokonalá, nadčasová, dynamická, komfortná, snivá, vrtká, sugestívna, neodolateľná, bezkonkurenčná… Tieto a mnoho ďalších prívlastkov vyjadrujú osobnosť nového modelu Alfa Romeo Giulietta.

 

Ohľaduplná – Euro 5

Nový model prichádza na trh s niekoľkými motorizáciami. Dve verzie zážihového agregátu (1.4TB – 120 k a 1.4TB Multiair – 170 k) a dva vznetové motory (1.6 JTDM – 105 k a 2.0 JTDM – 170 k, oba druhej generácie MultiJet). Paletu dopĺňa ohromujúca verzia Quadrifoglio Verde 1750 TBI s výkonom 235 koní. Všetky pohonné jednotky spĺňajú normu Euro 5 a ich štandardnou výbavou je systém „Stop&Start“, znižujúci spotrebu paliva a hodnotu emisií. Ochrana životného prostredia tak nie je pre Alfu Romeo prázdnym slovom, ale skutočným záväzkom.

Bezpečná – 5 hviezdičiek Euro NCAP

Špičkový nový kompaktný podvozok s použitím najkvalitnejších materiálov a najvyspelejších výrobných technológií sa veľkou mierou zaslúžil o maximálnu pasívnu a aktívnu bezpečnosť. Giulietta je nielen nádherný, ale aj najbezpečnejší kompaktný automobil. V náročných nárazových testoch Euro NCAP totiž získala 5 hviezdičiek, keď v celkovom hodnotení získala 87 bodov zo 100. Toto ocenenie je o to významnejšie, že Euro NCAP používa od roku 2009 nový systém, založený na hodnotení štyroch oblastí: ochrana dospelých a detských cestujúcich, bezpečnosť chodcov a pribudla nová kategória – „Safety Assist“, ktorá sa zaoberá bezpečnostnými systémami automobilu. Hodnotené sú tiež funkcie obmedzujúce zranenia a znižujúce riziko vzniku zranení. Nová Giulietta bude mať päťhviezdičkový štandard aj v roku 2012, kedy systém hodnotenia dosiahne maximálnu prísnosť.

Spoľahlivá – 5 rokov záruka

Alfa Romeo vie, ako uviesť na trh vynikajúci produkt. Giulietta je model, ktorý si zaslúži pozornosť a ocenenie. S touto kráskou získate totiž až 5-ročnú záruku, súčasťou ktorej je aj asistenčná služba. K dispozícii je 24 hodín denne, 7 dní v týždni a zahŕňa okrem iného odtiahnutie vozidla, či úhradu nákladov na náhradnú dopravu (napr. za taxi).

S Alfou Romeo Giulietta môžete prežiť skutočný pôžitok z jazdy plnej radosti už za neodolateľných 16 990 Euro.

Zdroj: PR FIAT

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 4,30 z 5)
Loading...

Pridaj komentár