Nissan Qashqai v limitovanej verzii I-Way

TS Nissan 0

Mestuodolný crossover značky Nissan patrí medzi jednoznačné bestsellery vo svojom segmente. V súčasnej dobe na náš trh prichádza s niekoľkými významnými zmenami – novou limitovanou verziou Qashqai I-Way, systémom ŠTART/STOP, ako aj novou farbou, čím ponúkne zákazníkom ešte atraktívnejšiu alternatívu k tradičným kompaktným hatchbackom.

 

Nová verzia I-Way (limitovaná séria)

Už predchádzajúca séria I-Way si medzi zákazníkmi získala veľkú obľubu. V roku 2010 bolo každé piate vozidlo Qashqai predané v rámci tejto limitovanej série. Za hlavnú príčinu úspechu sa považuje skutočne bohatá výbava a jedinečný vonkajší vzhľad vozidla. Tento model (okrem iného) disponuje štandardne zabudovaným navigačným a audio systémom Nissan Connect. Vonkajší vzhľad podčiarkujú jedinečné 18-palcové disky z ľahkých zliatin, strieborné strešné lyžiny a veľké panoramatické strešné okno.

Nová verzia I-Way je teraz ešte výnimočnejšia – je dodávaná s doplnkovou sadou vonkajších chromovaných prvkov. Spomínaná 18-palcové disky z ľahkých zliatin teraz majú jedinečné dvojfarebné prevedenie (čierna a strieborná).

 

Systém ŠTART/ STOP (dostupný s benzínovou 1,6-tkou)

Táto vyspelá technológia zabezpečuje automatické vypnutie motora, keď sa vozidlo zastaví. Prínosom tejto funkcie je, že pri vypnutom motore sa netvoria žiadne emisie, hluk ani vibrácie. Okamžite po zošliapnutí spojkového pedálu sa motor okamžite naštartuje a je pripravený na ďalšiu jazdu.

Vďaka tejto novej funkcii sa znížila spotreba 1,6-litrového zážihového motora o 5 % a emisie CO2 sa podarilo znížiť o 3 % (v závislosti na celkových prevádzkových podmienkach).

 

Nová farba karosérie

Nissan Qashqai prichádza na trh s novou elegantnou tmavo šedou metalízovou farbou karosérie. V tejto farbe sa dá objednať v päťmiestnej ako aj sedemmiestnej verzii.

Táto šedá farba je k dispozícii aj pre modely Juke a GT-R.

 

 

Aktuálne ceny Nissanu Qashqai

Bestseller značky Nissan – Qashqai ako aj jeho rozšírená sedemmiestna verzia Qashqai+2 sú dostupné od novembra v rámci pretrvávajúcej predajnej kampane v prípade modelu s 1,6-litrovým alebo 2,0-litrovým benzínovým motorom so zľavou 2 200 EUR.

Pri dieselových modeloch s 1,5-litrovým motorom je zľava 1 600 EUR, pri 2,0-litrovom motore sa zľava vyšplhá až na 2 900 EUR. Nissan Qashqai je tým pádom dostupný už od 16 200 EUR a Nissan Qashqai+2 už od 18 200 EUR.

Nissan Qashqai v modelovej verzii I-Way sa predáva už od 21 250 EUR a Qashqai+2 od 23 350 EUR.

Pri obidvoch modeloch Nissan Qashqai a Qashqai+2 je možné využiť 50/50 úver na 12 mesiacov.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...

Pridaj komentár