NAJčlánky z roku 2012 na auto.rodinka.sk

eva 0

Prvú pozíciu v rally o najčítanejší článok našeho autowebíku získava ďalší zo série skvelých autotestov od našej Barborky.

A tie od striebornej medajle nižšie?

Hodnotím – ako celkom ukážkový prierez toho, čo sa na auto.rodinka.sk produkuje. Gratulujeme úspečným autorom, prípadne vám, ktorí ste sa podľa informácií, testov a noviniek zariadili 🙂

1. Rodinka TEST: Nový FORD FOCUS Combi: porovnanie 1,6 EcoBoost a 1,6 Duratorq / Barbora Čambalová 

FORD FOCUS patrí medzi najobľúbenejšie kompaktné vozítka pre rodiny. Tiež sme prvé roky nášho rodinného života jazdili na Focuse, preto som jeho novú generáciu hodnotila prísnejším pohľadom (keďže poznám muchy predchádzajúcich generácií Focusu)

2. Rakúsko: Povinnosť pri dopravnej zápche od 1.1.2012 / redakcia

Pri nehode môžu minúty, častokrát aj zopár sekúnd rozhodnúť medzi životom a smrťou. Drahocenný čas, ktorý záchranné jednotky doteraz strácali v dopravných zápchach. Ododnes platí na rakúskych cestách nový predpis. Pri dopravnej zápche je povinné začať sa radiť tak, aby sa uvoľnil jeden jazdný pruh pre…

3. Test autosedačiek – ADAC 2012 / Jarka Jakubcová

Ako dopadli detské autosedačky v aktuálnom teste spoločnosti ADAC tento rok? Až 5 z nich neprešlo testom bezpečnosti. Pozrite si ktoré:

4. Úspešný projekt Bezpečná škôlka pokračuje už piaty rok / PR

Spoločnosť Goodyear Dunlop Tires Slovakia v týchto dňoch spúšťa ďalší ročník projektu s názvom „Goodyear- Bezpečná škôlka“. Hlavným cieľom, je zvýšenie bezpečnosti detí z materských škôl v rámci cestnej premávky. Projekt má za sebou štyri úspešné ročníky nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

5. Kam dať lepšie gumy? Na prednú, alebo zadnú nápravu? / Marián Čabák

Medzi vodičmi koluje mnoho fám. O tom ako funguje a vystreľuje airbag, o tom ako jazdiť dolu kopcom, ako a kedy brzdiť či preraďovať a podobne. Jednou z nich je aj fáma o prezúvaní a o tom, na ktorú nápravu dať lepšie (rozumej, menej zodrané) letné gumy z minulej sezóny.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Author image

Eva Pavlíková

Do tejto stránky som sa prerodila. Postupne - pôrodmi mojich štyroch detí. A tak sa na svet pozerám očami rodiča. Čo na mysli, to na klávesnici.

články autora...

Pridaj komentár