Doprajte svojmu autu profesionálnu prípravu na zimu

ts 0

Každodenný, ale aj príležitostný šofér, by mal dbať na dôslednú prehliadku svojho auta a neriskovať, že ostane nepripraveným pred zimným obdobím. Spoločnosť AUTOGRAND ponúka majiteľom vozidiel značiek Toyota a Mazda servisnú prehliadku pred zimou za zvýhodnenú cenu. Je čas prezuť na zimné obutie, a preto majiteľom automobilov akejkoľvek značky ponúka prezutie letných pneumatík za zimné a ich uskladnenie.

Aby vodičov zimné dni neprekvapili, mali by už dnes myslieť na servisnú prehliadku svojho osobného motorového vozidla pred zimou.  

“Často sa stretávame s tým, že vodiči na blížiacu sa zimu nedbajú. Nielen servisnú prehliadku, ale napríklad aj prezutie pneumatík nechávajú na poslednú chvíľu.,” hovorí o svojich skúsenostiach Miroslav Belica ml., riaditeľ spoločnosti AUTOGRAND.

Súčasťou servisnej prehliadky pred zimou by mali byť nasledovné úkony:

  • diagnostika stavu akumulátora pomocou testera
  • konzervácia pólových vývodov akumulátora
  • kontrola nastavenia hlavných svetlometov a ich nastavenie v prípade potreby
  • kontrola stavu a tesnosti chladiacej sústavy a stavu remeňa vodného čerpadla
  • meranie bodu tuhnutia chladiacej kvapaliny
  • kontrola množstva motorového oleja a brzdovej kvapaliny s prípadným doplnením
  • kontrola funkcie ostrekovačov s prípadným doplnením kvapaliny
  • kontrola funkcie vonkajšieho osvetlenia

Majitelia automobilov značiek Toyota a Mazda, môžu využiť výhodnú ponuku servisnej prehliadky pred zimou v spoločnosti AUTOGRAND, za cenu 12 eur (vrátane DPH). Prehliadka zahŕňa všetky vyššie uvedené úkony. Ponuka na servisnú prehliadku a prípadné doplnkové služby je platná od 1. 10. a potrvá do 20. 12. 2013. 

Ďalšou výhodou pre zákazníka je ponuka zimných kompletov kolies za zvýhodnené ceny a ponuka na vybrané produkty so zľavou až 20%.

“Radi by sme vodičov upozornili aj na blížiacu sa potrebu prezutia pneumatík,” podotkol riaditeľ spoločnosti AUTOGRAND, Miroslav Belica ml., “Prezúvanie a uskladnenie pneumatík zabezpečíme v našom autorizovanom servise majiteľom  vozidiel všetkých značiek.”

Viac informácií o zimnej servisnej prehliadke v autorizovanom servise AUTOGRAND získate na telefónnom čísle 02/ 49 280 220 alebo na internetovom portáli www.autogrand.sk.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (4 hlasov, priemerne: 4,80 z 5)
Loading...

Pridaj komentár