Začína jubilejný ročník bratislavského autosalónu

webnoviny.sk, Ondrej Rabatin 0

BRATISLAVA 13. apríla (WEBNOVINY) 

Na ploche 38 000 štvorcových metrov budete mať možnosť okrem iného vidieť množstvo automobilov od 32 výrobcov. Tí spolu predstavia až 62 modelov, ktoré budú mať na Slovensku výstavnú premiéru. Prvýkrát bude na Slovensku vystavovať aj čínska automobilka Gonow. Legendárny český Velorex sa predstaví vo svojej modernej podobe pod označením
Velor-X-Trike. Francúzske automobilky Peugeot a Citroën budú okrem štandardných modelov vystavovať aj elektrické „modely budúcnosti“.


Vstupné na bratislavský autosalón:

Dospelí – 5 €
Zľavnený lístok – 3 €

Bude však chýbať niekoľko dôležitých automobiliek, ako napríklad Alfa Romeo, BMW, Chrysler, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Jeep, Lancia, Lexus, Mazda, MINI, Mitsubishi, Nissan, Opel, Porsche, Saab a Toyota.

Medzi najdôležitejšie slovenské premiéry patrí nepochybne Audi A8, Citroën C3, Dacia Duster, Hyundai ix35, Jaguar XJ, Kia Sportage a Venga, Peugeot RCZ, Renault Wind a Megane CC, Seat Ibiza ST, Suzuki Alto, Škoda Fabia RS, Volkswagen Touareg a v neposlednom rade nové Volvo S60.

Otváracie hodiny bratislavského autosalónu:

streda 14.4. – od 09:00 do 19:00
štvrtok 15.4. – od 09:00 do 19:00
piatok 16.4. – od 09:00 do 19:00
sobota 17.4. – od 09:00 do 19:00
nedeľa 18.4. – od 09:00 len do do 18:00

Okrem zaujímavých áut a rôznych doplnkov sa návštevníci autosalónu môžu tešiť na pestrý sprievodný program. V sobotu sú naplánované nárazové testy. Diváci budú môcť na vlastné oči vidieť, ako vyzerá zrážka vozidla s chodcom, cyklistom, prípadne motocyklom. V nedeľu je na programe tuningový zraz, ktorý odštartuje tohtoročnú tuningovú sezónu. Pre tých najmenších je každý deň k dispozícii dopravné ihrisko. Dospelí si budú môcť zajazdiť aj na ozajstných autách v rámci testovacích jázd, či už na ceste, alebo na terénnom polygóne.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...

Pridaj komentár