ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia

18.08.2016

9 užitočných pravidiel, keď dieťa sadne na bicykel

MikSa

Okrem toho, že deti učíme bicyklovať a používať na hlave prilbu, mali by sme ich naučiť aj základné pravidlá cestnej premávky.

čítaj viac...

02.05.2016

Cyklistika je vášeň, čo však s dieťaťom? Vyberte si vhodný cyklovozík

Natália Horváthová

Pri jazde s cyklovozíkom musíte počítať s tým, že deti v ňom nevydržia sedieť niekoľko hodín vkuse. Preto je potrebné častejšie zastavovať, aby sa mohli natiahnuť a oddýchnuť si od sedenia. Prispôsobte tomu trasu aj dĺžku cyklotrasy.

čítaj viac...

23.06.2015

Test detských cyklistických prilieb

jarka/redakcia

Testovaných bolo 9 obvyklých cyklistických prilieb v cenovej relácii od 10 do 45 € a dve špeciálne „skatové“ prilby. Výsledky testu zastupovali hodnotenie od „DOBRE“ až po „NEDOSTAČUJÚCE“. Kto je víťazom testu a čo je na úplný prepad?

čítaj viac...

15.05.2015

Mestská cyklistika

Pavol Ország /PR

Je nepopierateľným faktom, že cyklistika u nás v posledných rokoch zažíva akýsi boom. Výnimkou nie je ani tá mestská, keď v mestách vídame čoraz viac cyklistov. Bohužiaľ, nedisponujeme takou infraštruktúrou ako Dáni, či Holanďania, ale našťastie si vieme poradiť aj v našich podmienkach. Prečo je však výhodné používať mestský...

čítaj viac...

04.03.2014

Čo by sme mali vedieť o cyklovozíkoch?

jarka/redakcia

Cyklovozíky majú mnoho predností. Okrem tej podstatnej, teda že nemusíte sedieť doma, kým sa manžel, partner alebo priatelia preháňajú počas krásnych slnečných dní na bicykloch, sú tu aj iné.

čítaj viac...

22.03.2017

Detské cyklosedačky verzus cyklovozíky

jarka/redakcia

Pekné slnečné počasie láka nás aktívnejších na bicykle. Ako si užiť cyklistiku s deťmi? Voziť ich v cyklosedačke alebo v cyklovozíku.

čítaj viac...

inzercia
 
###E_COOKIES###