ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
inzercia

22.07.2016

Cestovanie s dieťaťom v letných horúčavách

Dagmar Jánošíková

Dovolenkovať s deťmi počas najhorúcejších mesiacov vyžaduje dôkladnú prípravu a najmä plný kufor trpezlivosti. Ako na to?

čítaj viac...

20.07.2016

Autom za vysnenou dovolenkovou destináciou

Natália Horváthová

Nie je snáď nič horšie, ako to, keď sa vám po ceste na dovolenku v zahraničí pokazí auto a stane sa nepojazdným. Čo s tým?

čítaj viac...

18.07.2016

Keď sa o auto musíte „deliť“ s vaším -násťročným dieťaťom

Natália Horváthová

Od novembra roku 2011 si môžu na Slovensku sadnúť i 17-roční vodiči s platným vodičským preukazom. Či už mladý vodič dovŕšil 18 rokov alebo nie, mali by ste ho naučiť určitým pravidlám.

čítaj viac...

13.07.2016

Benzín, diesel alebo LPG?

Natália Horváthová

V súčasnosti sú už rozdiely medzi naftovým a benzínovým motorom veľmi malé. Oba druhy paliva sú vyrábané z minerálneho oleja, no líšia sa metódami rafinácie.

čítaj viac...

02.07.2016

Ktoré potraviny sú vhodné do auta?

Mária Kohutiarová

„Zoberte tri balíky jemných detských sušienok, rozmrvte ich a porozsýpajte po sedadlách auta. Vezmite krabičku detského džúsu so slamkou a popolievajte nimi keksy na sedadlách...toto asi poznáte z toho vtipu.“ A presne toto mi príde na um, keď vystupujú moje deti z auta.

čítaj viac...

23.06.2016

Ako sa hráme s deťmi v aute? 7 osvedčených tipov

Kika Kováčiková

Pendlujeme hore dole celý rok. Moje deti poznajú iba siahodlhé cesty autom, menej ako 700 km sa im vlastne ani neráta. A čo nám pri dlhom putovaní pomáha? Napríklad tieto hry.

čítaj viac...

16.06.2016

Ako prežiť extrémne počasie v aute

barbora/redakcia

V poslednom období nám príroda ukázuje, kto je tu pánom. Proti jej sile sme maličkí a bezmocní. Ako sa v extrémnom počasí vyhnúť škodám na zdraví a majetku - konkrétne z pohľadu vodiča?

čítaj viac...

06.06.2016

Bezpečnostný pás pre tehotné (+ video)

Mária Kopčíková

Tehotné ženy sú v dnešnej dobe pomerne aktívne, často sa presúvajú za prácou, či zábavou autom. Klasický bezpečnostný pás v aute s postupujúcim tehotenstvom môže byť nepohodlný a v istej fáze tehotenstva už aj nebezpečný.

čítaj viac...

 
###E_COOKIES###