ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
inzercia

03.01.2013

NAJčlánky z roku 2012 na auto.rodinka.sk

eva/ redakcia

Prvú pozíciu v rally o najčítanejší článok našeho autowebíku získava ďalší zo série skvelých autotestov od našej Barborky. A tie od striebornej medajli nižšie? Hodnotím - ako celkom ukážkový prierez toho, čo sa na auto.rodinka.sk produkuje.

čítaj viac...

19.09.2012

Poisťovacia behavka sa blíži

Martin Šimko

Poznáte to. Blíži sa výročný deň poistenia vášho štvorkolesového miláčika a vy už možno s netrpezlivosťou očakávate správu od poisťovne, ktorá vám má oznámiť cenu PZPéčka na ďalší rok. Toto milé gesto od poisťovne je síce fajn, umožní Vám prehľad cien ale na otázku, aké je poistné aj u konkurentov, vám už nezodpovie.

čítaj viac...

13.04.2012

Európske značenie pneumatík

Goodyear Dunlop Tires

Čo je jeho účelom? Čo mi povie nový štítok? Odkedy sú európski výrobcovia povinní uvádzať nové informácie? Ktoré pneumatiky budú musieť byť označované štítkom s hodnotením?

čítaj viac...

17.01.2012

Ako postupovať pri autonehode

jarka/redakcia

Stali ste sa už niekedy účastníkmi dopravnej autonehody? Viete čo všetko musíte urobiť? Aké údaje poskytnúť ostatným účastníkom, polícii, či zdravotníkom ? Kedy volať políciu a kedy si všetko zabezpečiť sám?

čítaj viac...

27.03.2009

Dieťa, airbag, deaktivácia. Ako na to?

MikSa

Ako sú automobily pripravené na detské sedačky? Deaktivácia airbagov na predných sedadlách. Informácie z prvej ruky - priamo od autopredajcov.

čítaj viac...

 
###E_COOKIES###